• 06.04.21, 11:01
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Saue vald suurte arengute lävel

Topi liiklussõlm, uus üldplaneering ja Gate Tallinn – need on sündmused, mis viivad Saue valla uude arenguetappi ja meelitavad siia nii tööandjaid kui uusi elanikke.
Uus Maa Ärikinnisvara maakler Erik Kallas
  • Uus Maa Ärikinnisvara maakler Erik Kallas
  • Foto: Kertin Vasser
Saue vald on Eesti mandriosa suurim vald, kus elab ligi 23 000 inimest. Palgatöötaja kuu keskmine brutotulu on viimase nelja aastaga kasvanud 1316 eurolt 1587 eurole. Elatustaseme tõus on seotud nii Tallinna läheduse kui ka sellega, et Saue valda kerkib üha enam uushooneid – nii endale ehitamise kui ka uusarenduste näol, mis tähendab ka maksejõulisema elanikkonna asumist valda.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.04.26, 09:33
Korteriühistute probleemid seisavad sageli otsustusvõimetu juhatuse taga
Paljud korteriühistud elavad aastaid olukorras, kus probleemid on silmaga näha ning kuhjuvad, kuid haldusfirmat ei vahetata. Silm pigistatake kinni, oodatakse, kannatatakse ja loodetakse, et ehk läheb paremaks. Tegelikkuses piisab aga sageli ühest otsusest, et olukord muutuks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele