Uus Maa avas Arena frantsiisbüroo

Viimastel aastatel hoogsalt laienenud Uus Maa Kinnisvarabüroo perekonnaga liitus taas uus liige. 1. maist alustas tegevust Uus Maa Arena frantsiisbüroo.
Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse esimees Jaanus Laugus
  • Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse esimees Jaanus Laugus
  • Foto: Eiko Kink
Arena kinnisvarabüroo asutasid 2016. aasta sügisel abikaasad Eno ja Sandra Juul ning büroo tegutses esialgu Re/Maxi kaubamärgi alt. Büroos töötab praegu koos asutajatega 11 inimest. Peamiselt keskendutakse elukondliku kinnisvara müügile ja üürile Tallinnas, kuid portfellis leidub ka objekte mujal Eestis ja äripindu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.04.26, 10:40
Haruldane võimalus Mõigu tehnopargis: üürile antakse mitmeotstarbeline ärihoone
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele