„Mitte kunagi varem pole kortermaja elanikud olnud olukorras, kus pea kõikides korterites ollakse 24/7 kodus. Närvid on pingul nagu pillikeeled,“ nendib Eesti Korteriühistute Liidu (EKÜL) õigusosakonna juhataja Urmas Mardi.
Konfliktid on sellises olukorras, kuhu pingeid lisab ka jätkuv koroonapandeemia, väga kerged tekkima. „Pensionäridest naabrid, kes kõrvalkorteri laste toimetusi ehk muidu ei kuulnud, kuna päeval oli pere tööl ja koolis, kuulevad neid nüüd ja on häiritud. Keegi püüab aega kodu sisustamisega täita, keegi arvab heaks elutuppa spordisaal sisustada ja aktiivselt trenni teha ning ongi tüli majas,“ räägib Mardi.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ülemiste City unikaalne asukoht, kus piltlikult öeldes kohtub Eesti Euroopaga ja vastupidi, on muutnud piirkonna nii kohalike kui rahvusvaheliste ettevõtete tõmbekeskuseks. Lähiaastate ambitsioonikad arenguplaanid suurendavad linnaku mõju ja tähtsust mitte ainult majanduses, vaid üha enam ka kohalike elanike ja väliskülaliste jaoks. Samuti algas äsja esindusliku Eesti botaaniku ja ökoloogi Viktor Masingu järgi nime saanud ärihoone ehitus.