Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Estmak Capital ja Nordecon alustavad Kuuseheki elurajooni kolmanda maja ehitust

Eesti kinnisvaraarendusettevõte Estmak Capital alustas Sauel Kuuseheki elurajoonis kolmanda ehk viimase kortermaja ehitust, mis peaks valmima 2022. aasta suvel. Hoone maksumus on 3,6 miljonit eurot. Juba enne kopa maasse löömist on korterite vastu huvi tundnud enam kui sada inimest.
Kuuseheki elurajoon
  • Kuuseheki elurajoon
„Praeguseks on Kuuseheki elurajoonis valminud kaks maja, mille korteritele on õnnelikud omanikud leitud. Valdavalt elavad seal noored pered, kes väärtustavad Saue linna rohelust, rahulikku piirkonda ja kiiret otseühendust Tallinnaga. Samuti hinnatakse lasteaia, kooli ja paljude teiste teenuste vahetut lähedust,“ ütles Estmak Capitali juhatuse esimees Timofey Sukonkin. Järgmise aasta suveks valmib ka Saue linna ja Laagri alevikku ühendav maantee, mis teeb liikumise veelgi mugavamaks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele