Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Energiaettevõte Adven alustab peagi Narva-Jõesuu kaugküttesüsteemi torustiku rekonstrueerimisega. Tööde käigus on plaanis vahetada ligi 630 meetri ulatuses amortiseerunud soojusvõrke.
„Alustame ehitustöödega 22. nädalal. Montaažitöödega saavad lõpetatud 31. nädalaga ning taastamis- ja haljastustöödega tõmbame otsad kokku 37. nädalal. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast, mida ehitus endaga kaasa võib tuua,“ sõnas Adveni arendus- ja investeeringute juht ning juhatuse liige Priit Tiit.
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.