Kes on Äripäeva otsustajate TOP-i kinnisvara valdkonna mõjukaimad?
Äripäev kaardistas Eesti suurettevõtete juhatuse ja nõukogu liikmete ärisuhete võrgustiku ning reastas selle põhjal laialdase mõjuga äriliidrid. Moodustunud edetabelis on 500 kõige suurema mõjujõuga isikut, kes sõeluti välja 99 364 isiku hulgast.
Otsustajate TOP 500 ja samuti kinnisvara otsustajate TOP 15 esikoht läks tänavu Tartusse.
Foto: Liis Treimann
Eesti otsustajate edetabel näitab isikute reaalset kokkupuudet otsuste langetamise ja nende suurusega. See ei ole kõige jõukamate isikute edetabel, vaid selle tabeli tipust leiame isikud, kel on kokkupuude kõige suurema arvu organisatsioonide ja isikutega sealsetes juhtimisorganites.
Seekordses saates “Kõik ärikinnisvarast” räägime liftidest, kortermajade renoveerimisest ja sellest, kuidas parandada elukeskkonda tervete hoovide ja naabruskondade kaupa, mitte ainult ühe maja piires. Stuudios on Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet ning Tallinna linna juures tegutseva SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt.
Tagasilöök innovaatilise materjalilahenuse vastu kuvab ühelt poolt turul valitsevat ostja jõuõlga, teisalt aga tarvidust, et arendajad peaksid ostjaid harima enam
Urmas Sõõrumaa: Ühelgi keskusel pole hinge ilma inimesteta, kes sellele tähenduse annavad. Teeme kõik, et sellest saaks koht, kuhu tallinlased ja meie külalised tahaksid ikka ja jälle tagasi tulla, et kogeda, avastada ja olla osa millestki erilisest.