Suure nõudluse tõttu Kristiine City elamispindade järele otsustas OÜ Marsi Elu kiirendada arendamisprotsessi ja teavitas eelmisel nädalal Oma Ehitaja AS-i, et soovib alustada sõlmitud ehituslepingu teise etapi ehk kolmanda hoone ehitustöödega
Kindrali Majad valmivad oodatust varem
AS-i Pro Kapital Grupp kontserni kuuluv OÜ Marsi Elu ja Oma Ehitaja AS sõlmisid tänavu 3. veebruaril lepingu kolme viiekordse hoonekompleksi ehitamiseks Kristiine City elukvartalisse. Kindrali Majad valmivad kahes etapis kogumaksumusega 20 miljonit eurot koos käibemaksuga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Uudised
  • 06.07.26, 10:26
Kinnisvarajuhid: ostjad on turule tagasi tulnud, kuid muutunud soovidega
2
Uudised
  • 24.07.26, 06:15
Tahad osta korterit otse omanikult? Vaata, kui palju Sinult küsitakse tegelikult
Vaata tervet Eestit hõlmavat graafikut - olukord on kõnekas
3
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
4
Uudised
  • 24.07.26, 08:00
Kuidas saavad korteriühistud võidelda petturite vastu?
5
Uudised
  • 22.07.26, 08:00
Halva ruumi eest ei jää arve tulemata
Kehv linnaruum on pikaajaline kulu inimestele, ettevõtetele ja linnale
6
Uudised
  • 24.07.26, 09:45
Invego Läti arenduste müük paisus 130%
Arendusfookus on lahkunud Lätisse

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele