Eesti investorid suurendasid oma osalust Baltikumi esimeses rohelinnajao arenduses

Ettevõtjad Taavet Hinrikus, Sten Tamkivi ja Heiti Hääl investeerivad tuleviku linnaruumi arendava Wolfscape’i pilootprojekti – Hundipea asumi arendusse Põhja-Tallinnas.
Wolfscape’i juht Markus Hääl
  • Wolfscape’i juht Markus Hääl
  • Foto: Andras Kralla
Tegemist on Baltimaades unikaalse ettevõtmisega: luuakse esimest terviklikku kliimaneutraalset ja inimsõbralikku linnaosa, kus tulevikus hakkab elama 16 000 inimest. Arenduse fookuses on hetkel rohetehnoloogia koostööpartnerite kaardistamine ja otsimine ning meeskonna loomine.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele