• 14.12.21, 11:59

Scandium rajab Mustamäele esimese pilvelõhkuja

Kinnisvaraarendaja Scandium omandas Mustamäe Keskuse kõrvalkinnistud ning rajab sinna piirkonna kõrgeima, 24korruselise kortermaja ja 6korruselise büroohoone. Tehingu finantseerija oli Bigbank.
Scandium Kinnisvara tegevjuht Maido Lüiste.
  • Scandium Kinnisvara tegevjuht Maido Lüiste.
  • Foto: Andras Kralla
“Meie nägemuse järgi saab märkimisväärse kõrgusega tornmajast Mustamäe ja kogu Lääne-Tallinna uus maamärk. Arhitektuurikonkurss on lõpusirgel ja ehitusega plaanime alustada järgmise aasta lõpus,” kommenteeris Scandium Kinnisvara tegevjuht Maido Lüiste ning lisas, et Mustamäe Keskus oma kaubanduse, restoranide, kino ja spordiklubiga on juba täna populaarne tõmbekeskus nii piirkonna elanike aga ka kaugemate külaliste hulgas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele