Täna, 11. jaanuaril avas Merivälja Kool pidulikult oma uued ruumid. Teise korruse osalise rekonstrueerimise ja juurdeehitusega lisandus hoonesse 130 õpilaskohta, mis annab võimaluse tuua kogu koolipere ühe katuse alla.
Renoveeritud Merivälja Kooli avamine
  • Renoveeritud Merivälja Kooli avamine
  • Foto: Albert_Truuvaart
„Merivälja Kooli õpilaste arv on üha kasvanud ning osa klasse oli ruuminappuse tõttu paigutatud Merivälja lasteaia juures asunud ajutisse moodulmajja. Hoone laiendamisega sai kool võimaluse tuua kõik õpilased ühe katuse alla ja jätkata õppetööd senisest paremates ja avaramates tingimustes,“ rääkis abilinnapea Vadim Belobrovtsev. „Koolimaja teist korrust ehitati ümber nii, et selle sai kasutusse võtta võimalikult suures ulatuses. Juurde tuli neli suurt klassiruumi, üks väikeklass, kolm kabiini rühmatööks ja kaks kabinetti. Rajati ka multifunktsionaalne ala, mida lükandseinte avamisel saab kasutada aulana või ühisürituste läbiviimiseks. Esimesele korrusele aga loodi lisaruumi õpetajatele.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
Uudised
  • 12.06.26, 10:23
Galerii: Merko pani pelletiärimeeste sündmuskeskusele nurgakivi
Kompleks kerkib Pärnu legendaarse rannahotelli kõrvale.
2
Uudised
  • 17.06.26, 11:49
Scandium leidis 60-miljonilise arenduse II etapile ehitaja
3
Uudised
  • 17.06.26, 06:15
Mida pank Sinu kohta uurib, kui soovid võtta kodulaenu?
4
Uudised
  • 16.06.26, 13:39
Ühtlustumine ja sumbumine. Sucksdorff: Tallinna uus korter maksab sama palju kui Helsingi järelturukorter
Senise praktika baasilt ostja jõuõlg kasvab edasi ja terendumas on tühjade majade fenomen
5
Uudised
  • 17.06.26, 10:26
Capital Milli omanikud müüsid Amservi Tallinna esinduse Ott Tänakule
6
Uudised
  • 17.06.26, 12:11
2 galeriid: Mainor pani üle 20 000-ruudusele ärihoonele nurgakivi
Vaata, mis nurgakivi panekul toimus ja kes seal olid. Vaata, milline see hoone hakkab välja nägema väljast ja seest.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele