Kinnisvaraarendaja Hepsori tütarettevõte sõlmis Lätis laenulepingu kohaliku arendusprojekti finantseerimiseks, selgub börsiteatest.
Hepsori üks juhtidest Henri Laks.
  • Hepsori üks juhtidest Henri Laks.
  • Foto: Liis Treimann
Hepsor ASi tütarfirma Hepsor U30 SIA ja Bigbanki Läti filiaal allkirjastasid reedel 2,65 miljoni euro suuruse laenulepingu. Saadud rahaga finantseeritakse Riias asuva kontor-ladu-tüüpi arendusprojekti ehitust.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele