Eestis on palju kauneid kohti, mida nii kohalikud kui välismaalased külastada saavad. Suurimat ja uhkeimat neist, Tallinna vanalinna, hakatakse aga kujundlikult öeldes varjudemaale kaotama, kirjutab Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman.
Foto: Liis Treimann
  • Foto: Liis Treimann
  • Foto: Liis Treimann
Tallinna vanalinna kohta leiame Wikipediast järgmised mõtteterad: „Tallinna vanalinna eriline väärtus seisneb eelkõige tänaseni püsinud keskaegses miljöös ja struktuuris, mis on teistest Põhja-Euroopa pealinnadest kadunud“ ja „Tallinn kujutab endast Euroopa ühte paremini ja terviklikumalt säilinud keskaegset linna, olles Eesti arhitektuuri tõeliseks pärliks“.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Enimloetud

1
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
2
Uudised
  • 29.06.26, 09:55
Galerii: Kaarsilla Kinnisvara sai Port Athena viimase maja sarikate alla
Vaata, kes seal olid ja mida nad tegid!
3
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
4
Uudised
  • 30.06.26, 12:36
Nüüd liiguvad Lätti ka Eesti üüriinvestorid
Kristjan-Thor Vähi: Paljud investorid jagavad meie vaadet, et eelmisel aastal alanud suurem turu kasvufaas alles kogub hoogu
5
Uudised
  • 30.06.26, 10:51
Estmak Capitali arendatud ja NOBE ehitatud hotell sai tipptunnustuse
6
Uudised
  • 30.06.26, 06:30
Flipitud korterid lähevad kui kuumad saiad
Pilleson näitab, kuidas flipitud korteri väärtus kasvab ja kui kaua selleks aega kulub

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele