Uusarendused pääsesid paisu tagant valla

Vaid ühe kuu jooksul kasvas pakutavate uute korterite maht Tallinnas ja Harjumaal veerandi võrra – 1300 ühikult enam kui 1700 ühikule, edastab Pindi Kinnisvara septembrikuu ülevaade.
Uusarendused pääsesid paisu tagant valla
Pindi Kinnisvara müügipartner Peep Sooman ütles, et ehitusturul oli kevadel peale sõjategevuse algust totaalne segadus, kuna nii materjali kui tööjõu puuduse tõttu ei osatud arendajatele öelda ei ehitushinda ega ka ajagraafikut.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele