Ukraina ülesehitusse kaasatakse Eesti arhitekte

Davosis toimunud arhitektuuripoliitika konverentsil peati plaane, kuidas koos Eesti Arhitektide Liiduga tuua kokku Ukraina arhitekte ja eksperte kaasav mõttekoda, et paremini kasutada kvaliteetse ruumi põhimõtteid Ukraina ülesehitamisel.
Kultuuriminister Piret Hartman. Foto: Liis Treimann
  • Kultuuriminister Piret Hartman. Foto: Liis Treimann
  • Foto: Liis Treimann
Euroopa kultuuriministrid võtsid Davosis toimunud arhitektuuripoliitika konverentsil Ukraina toetuseks vastu ühisavalduse. Balti riikide poolt algatatud avalduses määratletakse põhimõtted, millest lähtuda Ukraina ülesehitustöödesse panustamisel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele