• 01.02.23, 17:27

Kurna 30 miljoni eurone kaubanduspark sai nurgakivi

Tallinna Retail Park Development võttis Tallinna ringteel IKEA kõrval oma arendataval 20 000-ruutmeetrisel kaubanduspargil sarikapärja maha; arendus avatakse juba poole aasta pärast agustis, ehitajaks on Mapri Ehitus.
Augustiks valmiva Kurna kaubanduspargi visuaal (Foto: Tallinn Retail Park Development/Mapri Ehitus).
  • Augustiks valmiva Kurna kaubanduspargi visuaal (Foto: Tallinn Retail Park Development/Mapri Ehitus).
VPH Groupi partner ja OÜ Tallinn Retail Park Development juhatuse liige Barry Nabuurs on rahul rentnike suure huviga, pea kõik pinnad on tänaseks leidnud rentniku. Ta prognoosib, et külastajad leiavad tee kaubandusparki lihtsalt, sest naabruses asuva IKEA parklad on sõidukeid täis iseäranis nädalavahetusel. „Naabrid ei ole oma täpset külastajatearvu küll avaldanud, kuid nad on öelnud mulle, et seni on nad väga rahul ja tulemused ületavad ootusi,“ ütleb Nabuurs. VPH Group plaanib oma tegevust Eestis laiendada ja nii käib lisaks Kurna Pargile Pärnus Rimi kaubanduskeskuse ehitamine.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.10.25, 11:15
Pingeteta üle piiride. Kuidas muuta rahvusvaheline kolimine lihtsaks ja inimlikuks?
Kolimine ühest riigist teise on palju enamat kui lihtsalt uue elu alustamine – see on pikk nimekiri küsimustest, muredest ja otsustest, mis algavad juba enne, kui esimene kolimiskast on suletud. Kuhu kõik mahub? Kas mööbel jõuab tervelt kohale? Ja mis saab siis, kui teel juhtub midagi ootamatut? Need on küsimused, mida Meu Express kuuleb iga päev ja millele neil on aastatepikkuse kogemuse toel välja kujunenud kindlad vastused.

Viimased uudised

Uudised
  • 07.11.25, 09:50
Aasta puitehitis 2025 on Võsu põhikool
Uudised
  • 07.11.25, 08:15
Piilmannid tegid aasta suurima kinnisvaratehingu. “Ju siis on diilid head”
Uudised
  • 07.11.25, 06:45
Kinnisvarainvestorid piidlevad Lätit: "Seal on uus ajastu"
https://www.kinnisvarauudised.ee/raadio/episood/kinnisvarainvestorid-piidlevad-latit-seal-on-uus-ajastu
Uudised
  • 06.11.25, 15:34
Pärnusse kavandatakse Baltikumi esimest e-metanooli tehast
TOP
  • 06.11.25, 13:57
Kinnisvarafirmade TOP: esikolmikus käib titaanide heitlus
Kinnisvarafirmad trimmisid end tõhusamaks - turu jõujooned muutuvad. Vaata, kes kellele järgneb ja kuidas igaühel läinud on!
Uudised
  • 06.11.25, 10:26
Hiiliv müra peletab kliendid ja töötajad äripindadelt
Arendaja, siin on mitu mõttekohta
Uudised
  • 06.11.25, 10:02
Nordecon andis käibes ja kasumis tagasi
Uudised
  • 06.11.25, 09:59
Merko kaotas kasumist 45%, aga näeb häid märke

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele