Esimese e-hüppe taotlusvooru, millega toetatakse uudsete digilahenduste arendamist ja kasutuselevõttu ehitusvaldkonnas, korraldas Riigi Tugiteenuste Keskus ning Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium. Toetatud 63 projekti seas on ka kinnisvaraarendusettevõte Liveni oma.
Üks toetuse saajatest on kinnisvaraarendaja Liven.
  • Üks toetuse saajatest on kinnisvaraarendaja Liven.
  • Foto: Liis Treimann
Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ehituse asekantsleri Ivo Jaanisoo sõnul täitis esimene ehituse e-hüppe toetuse taotlusvoor kõik püstitatud eesmärgid. „Rõõmu valmistab kandideerinud projektide mitmekülgsus. Toetust sooviti paljudele ideedele, mille abil saab parandada tarne- ja väärtusahelaid ning panustada seeläbi ehitusvaldkonna tootlikkuse ja kvaliteedi kasvu. Ehitussektoril on meie majandusele suur mõju ning võib eeldada, et tänu efektiivsuse tõstmisele jõuab juba lähiaastatel toetusrahast suurem summa riigieelarvesse tagasi maksutuluna,“ rääkis Jaanisoo.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Enimloetud

1
  • ST
Sisuturundus
  • 31.07.26, 12:13
Liivalaia kohtumaja on jõudnud turule ja ootab uut omanikku
2
Uudised
  • 30.07.26, 06:45
Euribor tõuseb. Kuidas pääseda kodulaenu kuumakse tõusust? 4 võimalust
3
Intervjuu
  • 28.07.26, 06:30
Kogenud investorid liiguvad Tallinnast edasi. “Teeks ühe maja”
4
Uudised
  • 04.09.08, 15:52
Helenius: olen Käoga 100% nõus
5
Uudised
  • 24.07.26, 06:15
Tahad osta korterit otse omanikult? Vaata, kui palju Sinult küsitakse tegelikult
Vaata tervet Eestit hõlmavat graafikut - olukord on kõnekas
6
Uudised
  • 30.07.26, 10:00
Arco Vara juht: pakkumine suureneb ja hinnad kasvavad
Arco Vara 2026. aasta esimese poolaasta müügitulu oli 4,32 miljonit eurot ning puhaskahjumiks kujunes 1,15 miljonit eurot.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele