• 28.02.23, 09:19

Merko ehitas Regionaalhaiglale uue vähipatsientide korpuse

Esmaspäeval avati Mustamäe meditsiinilinnakus pidulikult Regionaalhaigla uus Y-korpus. Uue korpuse avasid Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu, peaminister Kaja Kallas ja tervise- ja tööminister Peep Peterson.
Regionaalhaigla Y-korpuse avamine.
  • Regionaalhaigla Y-korpuse avamine.
  • Foto: Raul Mee
Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu selgitas oma avakõnes, et eelkõige on uue Y-korpuse näol tegemist vähiravikeskusega. „Uus korpus annab meie patsientidele võimaluse tunda end ravikeskkonnas hästi, lähedastele võimaluse külastada patsiente individuaalsemalt, personalile võimaluse teha tööd tänapäevastes töötingimustes,“ selgitas Peedu ja lisas: „Suur tänu nii ehitajale Merko Ehitus Eestile, Põhjamaade Investeerimispangale, kes suurprojekti rahastas, kui kõigile haigla töötajatele, kes uue hoone valmimisse oma panuse andsid.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Enimloetud

1
TOP
  • 01.09.25, 06:30
Kinnisvarabüroode TOPi üks tõhusamaid väärtustab talente
2
  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
3
Suur lugu
  • 15.08.25, 06:45
Arendajad neelasidki maksutõusu alla. Kas ees on jõujoonte tõsisem muutus?
Käibemaksutõusu mõju eluasemete müügimahule osutus bluffiks. Turul pinge ja patiseis kerib vinte.
4
Uudised
  • 16.09.25, 06:45
Kuld ja kinnisvara - keeruliste aegade turvasadamad
5
TOP
  • 11.09.25, 12:56
Kinnisvara korrashoiu TOP: koore riisus Sõõrumaa pealinna koolide haldusäri
6
TOP
  • 15.09.25, 11:39
Kinnisvara korrashoiu TOPi üks tegusamaid keskendub 100% äriklientidele
Priit Sipelgas toob esile SOL Balticsi ühe olulise erinevuse, võrreldes konkurentidega. Lisaks toob ta esile valdkonna olulisimad väljakutsed aastal 2026.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele