East Capitali Jõhvi 8000-ruuduse ärikeskuse ankurrentnikuks saab Maxima
East Capital Real Estate sõlmis lepingu kauplusteketiga Maxima, kellest saab Jõhvis asuva kaubandus- ja ärikeskuse Tsentraal üks uutest ankurrentnikest. Toidupood avab oma uksed suve algul.
Tsentraal on viimase aasta jooksul läbimas täielikku uuenduskuuri ja jätkab järgmise etapina ehitustöödega uue toidukaupluse Maxima avamiseks. Tsentraali keskuse kogupind on 8000 ruutmeetrit, millest Maxima käsutusse läheb ligi 14 protsenti ehk 1118 ruutmeetrit ja uues kaupluses saab tööd ligi 20 inimest.
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.