OÜ Vanalinna Ehitus sõlmis täna, 20. septembril Veskimöldre haridusmaja sihtasutusega ehituse töövõtulepingu Sauele, Tule põik 9 aadressile kerkiva lastaeiahoone ehitamiseks. Lasteaia valmimisaeg august 2024.

- Saue lasteaed peaks valmima tuleva aasta augustis (Visuaal: OÜ Vanalinna Ehitus).
Ehitustööde maksumus on 4,5 miljonit eurot. OÜ Vanalinna Ehitus ehitusjuhi Indrek Kaselti sõnul sobib lasteaiahoone projekt hästi olemasolevasse keskkonda ning puidu kasutamine viimistlusmaterjalina muudab maja veel erakordselt hubaseks. “Meil on väga hea meel, et saame oma ettevõttega Eesti hariduse edendamisse panustada ning aidata kaasa üha paremate õpi- ja mängukeskkondade loomisel. Siin on oluline ajaga kaasas käia ning arvestada laste vaimsete- ja füüsiliste vajadustega,” lisas Kaselt.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Seekordses saates “Kõik ärikinnisvarast” räägime liftidest, kortermajade renoveerimisest ja sellest, kuidas parandada elukeskkonda tervete hoovide ja naabruskondade kaupa, mitte ainult ühe maja piires. Stuudios on Kone Balti riikide müügidirektor Peeter Leet ning Tallinna linna juures tegutseva SOFTacademy pilootprojekti juht Kadri Auväärt.