Arendaja 60 külaliskorteriga apartement-hotell apArts asub mere lähistel. Hoone välislahenduse arhitekt on Kalle Vellevoog ja sisearhitekt on Tiiu Truus. Müügipartner on LVM.
Uus hotellihoone aadressil Esplanaadi 10 Pärnus.
  • Uus hotellihoone aadressil Esplanaadi 10 Pärnus.
Era- ja äriettevõtetest investoritele hotelli- ja majutusteenuse osutamiseks külaliskorteritena suunatud projekti raames rekonstrueeriti aadressil Esplanaadi 10 asuv kireva ajalooga kuuekorruseline nõukogudeaegne hoone, mis seisis aastaid pooltühjana ja osaliselt oli Pärnu Uue Kunsti Muuseumi kasutuses, seisab pressiteates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele