Lehepuhur on tellija, mitte halduri eelistus

Lärmakad lehephurid panevad ümberkaudsete elanike närvid proovile. Masinaga lehtede keerutamine aga on vaevaks ka koristusfirmade töötajatele.
Töötav lehepuhur.
  • Töötav lehepuhur.
  • Foto: Dmitri Gerassimov
Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht Ronald Tõnisson ütles, et lehepuhurid ja neid opereerivad puhastusteenindajad on muutunud aastate jooksul koleda ilma kõrval sügisõuduse võrdkujudeks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.05.26, 09:58
AI ei muuda kinnisvarasektorit futuristlike robotitega, vaid paneb hooned enda ajalugu mäletama
Kinnisvarasektoris ei kulutata täna kõige rohkem aega ehitusplatsil või koosolekutel, vaid info otsimisele. Sama hoone kohta võib eksisteerida korraga mitu erinevat “tõde”, millest üks asub Excelis, teine PDF-is, kolmas haldustarkvaras ja neljas kellegi peas. Kui kellelgi on nüüd ja kohe vaja teada, millal mingil hoonel katus vahetati, kui suur on tegelik üüritav pind või kas ventilatsioonisüsteemil on kehtiv hooldusleping, võib vastuse leidmine võtta tunde või isegi päevi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele