Vink: ei tahaks nõus olla, et arendajad lükkavad oma riskid ehitajate peale

Lepingute sõlmimise protsess on ju kahepoolne. Mitte kedagi ei sunnita alla kirjutama lepingule, mis on selgelt ebamõistlik, märkis Eesti Talleksi juht Jaano Vink.
Eesti Talleksi juht Jaano Vink
  • Eesti Talleksi juht Jaano Vink
  • Foto: Andras Kralla
"Minu hinnangul on tegemist täiesti tavapärase majandustsükli muutusega," sõnas Vink ehituse ja arenduse turu hetkeseisu kohta Äripäeva raadio kolmapäevases hommikuprogrammis.

Seotud lood

Uudised
  • 13.12.23, 14:07
Bonava siseneski üüriarendusse. Soorm: hea alternatiiv
Arendaja sai pikalt, juba juuni algusest, ettekuulutatud kolmest hoonest koosneva kompleksi Tallinnas Mustamäel valmis. Aadressile Aiandi 11 kolivad esimesed üürilised sisse reedel, 15. detsembril.
Uudised
  • 13.12.23, 10:59
Toompark arendajate üüripindadest: see ei tähenda, et nad ei saa hakkama
Kasvav tööpuudus kisub kinnisvara nõudlust alla moel või teisel. Samas inflatsiooniline keskkond ja palgakasv toovad eluasemete hinnasurvesse leevendust.
  • ST
Sisuturundus
  • 11.05.26, 09:29
Kuidas kiirendada kinnisvaraprojekte ilma suurte investeeringuteta?
Olulisimad teemad Business Arena 2026 kinnisvarafoorumil
Aprilli algul Kultuurikatlas toimunud kinnisvarafoorum Business Arena Baltics 2026 tõi kokku kinnisvarasektori eksperdid Baltikumist ja Põhjamaadest. Kahe päeva jooksul arutleti nii suurte investeerimisvõimaluste, linnaruumi arengu kui ka sektori tulevikusuundade üle. Samuti tõusis mitmete vestluste keskmesse ka praktiline küsimus: kuidas projekte päriselt kiiremaks ja sujuvamaks muuta?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele