Ehkki büroohoonete ehitus on elavnemas, ei suutnud see pidurdada Soomes kinnisvara valdkonna üleselt ehituslubade arvu langust augustis-oktoobris, võrreldes aastataguse ajaga.
Ehitus Helsingis.
  • Ehitus Helsingis.
  • Foto: Andres Haabu
Põhjanaabrite statistikaameti andmetel väljastati kõnealusel perioodil ehituslube kubatuurselt 6 miljoni määras, mida on 36% vähem kui aasta eest, vahendab Helsingin Sanomat.

Seotud lood

Uudised
  • 02.08.23, 15:19
Soome suurarendaja müüs oma Venemaa äri põhiosa Küprose firmale
Soome arenduskontsern SRV müüs eile tütarettevõtte SRV Russia Küprose kinnisvarafirmale Geomare Investments Limited, teatas ettevõte täna.
  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Kas tuhandeid faile saab muuta kiirelt sisukaks ja kompaktseks infoks? Nüüd saab
Kinnisvara- ja ehitusprojektide dokumentatsioon kasvab iga aastaga. Joonised, lepingud, koosolekuprotokollid, hooldusjuhendid ja tehnilised kirjeldused kogunevad erinevatesse süsteemidesse ning lõpuks on tükk tegu, et üldse aru saada, kus midagi asub. Ent see kõik saab tehisintellekti abiga olla kordades lihtsam.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele