Viimane sertifikaadi saanud Baltic Horizon Fundi hoone oli ajalooline Galerija kaubanduskeskus Riias, mis sai muljetavaldava BREEAM-i sertifikaadi hinnanguga „väga hea“.
Baltic Horizon Fundi fondijuht Tarmo Karotam märgib, et 100% BREEAM-i sertifitseeritud portfell on märkimisväärne saavutus, sest aastaid tegutsenud hoonete sertifitseerimine on keeruline.
  • Baltic Horizon Fundi fondijuht Tarmo Karotam märgib, et 100% BREEAM-i sertifitseeritud portfell on märkimisväärne saavutus, sest aastaid tegutsenud hoonete sertifitseerimine on keeruline.
  • Foto: Liis Treimann
Baltic Horizon Fund teatab oma ülejäänud jaemüügivarade edukast BREEAM-i sertifitseerimisest, kuuludes seega Balti kinnisvarainvesteeringutega tegelevate ettevõtete hulka, kelle kogu portfell on sertifitseeritud rangeimate rahvusvaheliste keskkonnastandardite kohaselt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele