• 09.01.24, 14:01

Oma Ehitaja kerkivast arendusest on müüdud 40%

Tallinna Lilleküla jalgpallistaadioni kõrvale, Madli tänavale rajab arendaja 75 korteri ja viie trepikojaga elumaja, mille projekteeris arhitektuuribüroo PLUSS arhitekt Indrek Suigusaar.
Kerkiv kortermaja peaks valmima käesoleva aasta lõpuks (Visuaal: Indrek Suigusaar / arhitektuuribüroo PLUSS).
  • Kerkiv kortermaja peaks valmima käesoleva aasta lõpuks (Visuaal: Indrek Suigusaar / arhitektuuribüroo PLUSS).
Kortermaja arendaja ja ehitaja on AS Oma Ehitaja, kes pani südalinnast vaid paari kilomeetri kaugusel asuvale eluhoonele detsembri keskel pidulikult nurgakivi, sest vaatamata üldistele väljakutsetele majanduses on kinnisvaraturul näha inimeste ostujulguse taastumist ja olukorra paranemist. Hoone valmib 2024. aasta lõpuks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele