12. veebruaril tutvustati Kristiine linnaosa valitsuse saalis avalikkusele Tallinna huvikeskus Kullo uue hoone projekti. Kullost saab edaspidi moodne kogukonnakeskus, kus ühe katuse all on huvikool, noortekeskus ja linnaosa esimene raamatukogu.
Eesti vanima ja suurima, 2400 õpilasega huvikooli 1970ndatel ehitatud hoone on nüüdseks amortiseerunud ning selle ruumilised ja tehnilised võimalused ei vasta tänapäeva nõuetele.
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.
Priit Sipelgas toob esile SOL Balticsi ühe olulise erinevuse, võrreldes konkurentidega. Lisaks toob ta esile valdkonna olulisimad väljakutsed aastal 2026.