Ehitus5ECO, SA Hiiumaa Haigla ja PERH avavad 29. veebruaril vastrenoveeritud Hiiumaa haigla peahoone. Avatavas hoones on kokku kasulikku pinda üle 3000m2 ning ehitustööde lõplikuks maksumuseks kujunes ca 8,2 milj eurot.
Hoone läbis renoveerimise käigus põhjaliku uuenduskuuri, lisaks rajati haiglale juurdeehitus, kus paiknevad EMO- ja toitlustusplokid, ning uuendati juurdepääsuteed.
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.