• 23.04.24, 08:33

Jahtuv turg soodustab ehitamist

Liveni arendused on erilised ja keerukamad, iga ehitaja meile peatöövõtjaks ei sobi ega tulegi, partneriks tulevad need, kes on oma kvaliteedis ja tööprotsessides kindlad ning valmis arvestama muudatustega, mida tulevased koduomanikud soovivad, märgib Liven AS-i tegevjuht Andero Laur.
Turu jahtumine on Livenile soodne, kinnitab Liven AS-i tegevjuht Andero Laur (Foto: Liven)
  • Turu jahtumine on Livenile soodne, kinnitab Liven AS-i tegevjuht Andero Laur (Foto: Liven)
Viimase kahe kuu jooksul juba teise arendusprojekti ehituse käivitanud Liven leiab, et uusarenduste turg on olukorras, kus ehitada on lihtsam kui mõni aasta tagasi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele