• 18.06.24, 16:45

Eestlased ihalevad koduhoovi 4 asja

Puud-põõsad-lilled ei ole ainult dekoratiivne element, vaid haljastus ning rohekatused aitavad ka suvel liigset kuumust ja kuumasaarte teket vältida, kirjutab Bonava maastikuarhitekt Eda Vane.
Kortermaja hoov ei tähenda enam ammu ainult liivakasti ja istepinki autoparklate vahel, märgib Bonava maastikuarhitekt Eda Vane (Foto: Bonava Eesti).
  • Kortermaja hoov ei tähenda enam ammu ainult liivakasti ja istepinki autoparklate vahel, märgib Bonava maastikuarhitekt Eda Vane (Foto: Bonava Eesti).
Järjest enam uusarendusi luuakse terviklike elukeskkondadena, kus kodu uksest väljapool on ruumi nii iseolemiseks kui ka kogukondlikuks tegevuseks koos naabritega.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.08.25, 13:37
Tartu südalinnas ootab investorit ainulaadne võimalus soetada korter uusarenduses
Tartu südalinnas, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Raekoja platsist, kerkib arendus, mille vastu tunnevad üha suuremat huvi need, kes soovivad investeerida kinnisvarasse väljaspool Tallinna. Vallikraavi Kinnisvara uus projekt Raatuse Residentsid pakub paindlikke lahendusi nii oma kodu otsijatele kui ka neile, kes soovivad panna raha tööle üüritulu ja väärtuse kasvu kaudu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele