Tänavapuhastuse AS alustab Tartus uue tänavapuhastuskeskuse ehitust. Uude asukohta ehitatav hoone vähendab Kastani tänava elanike müra- ja valgusreostust ning muudab tänavapuhastuse kiiremaks ja efektiivsemaks. Eile sai hoone nurgakivi.
Tänavapuhastuse ASi juhatuse liige Vello Kink ütles, et ehitustööde graafik on tihe ja pingeline, sest juba saabuval talvel on plaanis uuest hoonest teha esimene libedusetõrje sõit. Hoone lõplik üleandmise aeg on selle aasta lõpus.
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.