• 05.08.24, 09:50

Riigi Kinnisvara roheelektri hanke võitis Baltic Energy Partners OÜ

Riigi Kinnisvara kuulutas mais välja riigihanke, et anda juba lähiaastatel hoogu taastuvelektri laialdasemale kasutusele avalikus sektoris ning vähendada oma hoonete kasutuse mõju keskkonnale. Hanke võitis ja leping sõlmitakse 2025-2026. aastaks Baltic Energy Partners OÜ-ga.
Riigi Kinnisvara roheelektri hanke võitis Baltic Energy Partners OÜ
  • Foto: Liis Treimann
Hankele laekus 5 pakkumist Eesti ettevõtetelt Enefit AS, Elektrum Eesti OÜ, Baltic Energy Partners OÜ, AS Eesti Gaas ja AS Alexela. Hanke võitja pakkumus oli 83,25 €/MWh, millele lisandub käibemaks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 11:17
Professionaalne kinnisvarahooldus ja avariiteenus lasevad keskenduda sellele, mis on päriselt oluline
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele