Tartu vallas Raadi alevis sai arendaja valmis 4500-ruuduse kaubandushoone. Selveri päralt on seal 3350 ruutmaatrit. Hoone ehitajaks on Embach Ehitus.
Kaarsilla Kinnisvara sai Raadi Selveri valmis
  • Foto: Andras Kralla
Ankurrentnik Selver korraldab oma pimnna avamise 26 septembril. Raadi Selver on juba kuues kauplus, mis on valminud pikaaegsete koostööpartnerite Selveri ja Kaarsilla Kinnisvara koostöös. "Meil on hea meel, et saame koos panustada Raadi piirkonna arengusse. Uue poe lisandumine suurendab kohalike elanike valikuvõimalusi ja vähendab jalavaeva ning autoga linna sõitmise vajadust," lausub Kaarsilla Kinnisvara juhatuse liige Made Vares.

Seotud lood

TOP
  • 06.09.24, 06:30
Kinnisvara Rikaste TOP 148: vara kasv tõmbas pidurit
Värskes Äripäeva Rikaste TOP 500 üldtabelis pingeritta seatuist on kinnisvarasektoriga seotuid 148, kes on teeninud oma vara täielikult või osaliselt kinnisvara valdkonnas. Nende pingeritta pandud 148 inimese vara koguväärtus käesoleval aastal on 8,462 miljardit eurot.
Uudised
  • 13.03.24, 15:39
Kaarsilla Kinnisvara Tartu hoone ankruks tuli automüüja
Suure liiklusvooga Turu tänava ääres asuvas hoones on üüritavat pinda ligi 3 900 m2. Ärihoone projekteeris Projekt O2 arhitekt Kalli Metspalu ja ehitas Mapri Ehitus OÜ.
Uudised
  • 24.04.24, 12:49
Kaarsilla Kinnisvara pani Raadi Selverile nurgakivi
Ehitatav kaubandushoone lisab piirkonda ca 4500m2 kaubandus- ja teeninduspinda.
  • ST
Sisuturundus
  • 29.05.26, 14:27
Millal jääb korteriühistu juhatus hätta? Märgid, et maja vajab professionaalset haldust
Korteriühistud on erinevad: ühes veereb elu tegusa juhatuse eestvedamisel nagu hernes, teisel on kõik ligadi-logadi: remonditööd, mis ette võetakse, kipuvad venima jääma, trepikojad on räpased, majaümbruse heakord jätab soovida ja majaelanikud nurisevad. „Kui on näha, et asju kuidagi järje peale ei saada, tasub ehk kaaluda lepingu sõlmimist mõne haldusfirmaga,“ ütleb Ronald Tõnisson, korteriühistute haldusteenust pakkuva Pindi Kinnisvarahalduse tegevjuht.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele