Harku järve kaldal kerkiva Iseära aedlinna ehitusel peeti uue etapi esimese kortermaja sarikapidu, tegemist on kinnisvaraarendaja Liveni kolmanda uue ehitusega käesoleval aastal.

- Sarikapidu Iseära kvartalis.
„Kui Iseära aedlinna ehituse eelmises etapis rajasime ridaelamuid, siis tänavu alustasime piirkonda planeeritud kolmekorruseliste kortermajade ehitamisega. Näeme, et arendusturg kogub taas hoogu ja huvi uute kodude vastu on suur, seda mitte ainult Iseäras, vaid kõigi Liveni arendusprojektide puhul. Hetkeseisuga on Livenil järgmise viie aasta jooksul ehitusse tulemas 200 miljoni euro eest ehitushankeid,“ rääkis Liven ASi tegevjuht Andero Laur.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.