Veepuhastusseadmete tootja Aquaphor International avab täna Jüris tööstusettevõtetele ülimalt täpseid kõrgtehnoloogilisi tööriistu valmistava tehase Aquaphor Tooling.

- Koos Jüris asuva tööriistatehasega on Aquaphoril Eestis kolm tootmisüksust. Kaks aastat tagasi avati Narvas kõrgtehnoloogiline veefiltritetehas Narvas.
- Foto: Andras Kralla
„Samal ajal, kui suur hulk Euroopa ettevõtteid kolis aastate jooksul tootmise Hiinasse, otsustas Aquaphor siduda oma arengu Eesti tipptehnoloogia ja inseneriteadustega, mis on toonud meile edu,“ ütles Aquaphor Internationali ekspordidirektor Anu Hännikäinen.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.