Kehvapoolseid kiirfotosid oskab igaüks telefoniga ise teha ja vigase müügikuulutuse toodab sekunditega valmis ka tehisintellekt, märgib Pindi Kinnisvara müügipartner Peep Sooman.
Pindi Kinnisvara müügipartner Peep Sooman näitab suuna kätte.
  • Pindi Kinnisvara müügipartner Peep Sooman näitab suuna kätte.
  • Foto: Andres Haabu
„Kunagi väärtuslikuna tundunud tehnilised toimingud ei ole palju väärt – kehvapoolseid kiirfotosid oskab igaüks telefoniga ise teha ja vigase müügikuulutuse toodab sekunditega valmis ka tehisintellekt, selle eest ei ole põhjust maksta tuhandeid eurosid teenustasu“, lausus ta.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:56
Miks kulub kinnisvaras endiselt kolmandik tööajast info otsimisele ja kuidas seda muuta saaks?
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele