Pinglagede valmistaja Vecta Design saab Mapri Ehituselt Loode-Pärnu tööstuskülla uue, 1300 ruutmeetrise büroo- ja tootmishoone. Hoonelt võeti maha sarikapärg.
Uues hoones on tootmis- ja kontoripinda 1300 ruutmeetrit, sinna tuleb ka pulbervärvimise liin. Foto: Erik Riikoja
  • Uues hoones on tootmis- ja kontoripinda 1300 ruutmeetrit, sinna tuleb ka pulbervärvimise liin. Foto: Erik Riikoja
Vecta Designi juht Vitali Kilievoi ütleb, et 19 aastat tagasi alustati 180-ruutmeetrises töökojas. Aastatega on ruumivajadus kasvanud ja uues hoones on tootmis- ja kontoripinda 1300 ruutmeetrit, sinna tuleb ka pulbervärvimise liin. Lähima pooleteise aastaga tahetakse veel kasvada ja laiendada tootmist teise etappi ning jõuda 3000 ruutmeetrini.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.

Enimloetud

1
Uudised
  • 25.06.26, 13:10
Valdo Kalm ja Kaarel Loigu: ehitame koos väga suurt linnaosa
2
Uudised
  • 29.06.26, 09:55
Galerii: Kaarsilla Kinnisvara sai Port Athena viimase maja sarikate alla
Vaata, kes seal olid ja mida nad tegid!
3
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 12:08
Riias kerkib kvartal, kus kontor on enamat kui töökoht
4
Uudised
  • 30.06.26, 12:36
Nüüd liiguvad Lätti ka Eesti üüriinvestorid
Kristjan-Thor Vähi: Paljud investorid jagavad meie vaadet, et eelmisel aastal alanud suurem turu kasvufaas alles kogub hoogu
5
Uudised
  • 30.06.26, 10:51
Estmak Capitali arendatud ja NOBE ehitatud hotell sai tipptunnustuse
6
Uudised
  • 30.06.26, 06:30
Flipitud korterid lähevad kui kuumad saiad
Pilleson näitab, kuidas flipitud korteri väärtus kasvab ja kui kaua selleks aega kulub

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele