• 31.03.25, 10:55

Merko rajab Noblessnerisse uue kortermaja

Merko Kodude ja BLRT Grupi ühise arendusprojekti raames algas Noblessneris uue, 83 korteri ja kuue äripinnaga kortermaja ehitus. Hoone autor on arhitektuuribüroo PLUSS, sisearhitektuursed lahendused on loonud Studio Argus.
Maja peaks valmima 2027. aasta alguseks (Visuaal: arhitektuuribüroo PLUSS).
  • Maja peaks valmima 2027. aasta alguseks (Visuaal: arhitektuuribüroo PLUSS).
Aadressil Allveelaeva 2 kerkivas hoones valmivad kahe- kuni kuuetoalised korterid suurusega 42–161 ruutmeetrit. Maja valmib 2027. aasta alguseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.11.25, 10:08
Parmeti uued väljakutsed: aina keerukamad fassaadiprojektid ja targemad lahendused
Fassaadide tootmine on viimase kümnendi jooksul teinud läbi suure muutuse. Kui varem tähendas tellimus etteantud jooniste järgi tootmist, siis nüüd oodatakse tootjalt terviklikkust: projekteerimist, tehnilisi lahendusi, tootmist ja paigaldust. Metallfassaadide tootja Parmet AS juht Erki Parik nendib, et selline muudatus teeb küll nende töö keerulisemaks, ent samas toob tellija jaoks kaasa parema tulemuse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele