• 14.04.25, 10:48

Lasnamägi laieneb: juurde ehitatakse 300 uut korterit

Hepsor ja investeerimisettevõte EfTEN ühendavad jõud, et ühiselt ehitada Paevälja elamupiirkonda ligi 300 uut korterit. Ehituse algus on planeeritud 2026. aasta kevadesse.
Arendus rajatakse arhitektuuribüroo Molumba võidutöö järgi.
  • Arendus rajatakse arhitektuuribüroo Molumba võidutöö järgi.
Lauluväljaku ja kavandatava Tallinna haigla vahetus läheduses saab Paevälja elamupiirkond olulist täiendust. Rajatavatesse hoonetesse tulevad kodud ja äripinnad, mis koos hoolikalt planeeritud avaliku ruumiga moodustavad ühtse ja tervikliku linnakvartali.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.12.25, 13:07
Järgmine aasta lõpeb 1400 objektil automaatse tulekahjuteate edastamine häirekeskusesse – mida see tähendab?
2026. aasta maist enam kui tuhandele objektile päästeauto enam automaatselt kohale ei sõida. Automaatse tulekahjusignalisatsioonisüsteemi tulekahjuteate (ATeS) edastamise teenuse peatamine tähendab, et hooneomanikud ja valdajad peavad üle vaatama ning vajadusel uuendama tulekahju korral tegutsemise plaani, operatiivkaardi ja ATSiga seotud dokumendid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele