Vanalinna Ehitus sai Mustamäe teenusemaja sarikate alla

Uue maja avamine on kavandatud käesoleva aasta sügisel. Projekti kogumaksumus on 13,9 miljonit eurot. Hoone projekteeris Innopolis Insenerid OÜ, ehitustööde peatöövõtja on Vanalinna Ehitus OÜ ja omanikujärelevalvet teeb AS Infragate Eesti.
Hoonelt võeti alla sarikapärg. Foto: Ellen Rudi, Tallinna strateegiakeskus.
  • Hoonelt võeti alla sarikapärg. Foto: Ellen Rudi, Tallinna strateegiakeskus.
22. aprillil peeti Mustamäele aadressile Tammsaare tee 135 rajatava teenusmaja sarikapidu tähistamaks hoone lõppkõrguse saavutamist. Mustamäe teenusmaja hakkab pakkuma eluruume eakatele ja puudega inimestele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 04.05.26, 06:00
Tallinna Vanasadama arenduspiirkond on stardivalmis
Vanasadama kinnisvaraarenduse algus pole enam kaugel. Tallinna Linnavolikogu võttis 2. aprillil 2026 vastu Tallinna Sadama kaks detailplaneeringut: „A-reisiterminali ning kruiisiterminali ala“ ning „D-terminali ja lähiala“, millele Tallinna linn korraldab lähiajal avaliku väljapaneku. Menetluses on veel kolm detailplaneeringut: „Admiraliteedi basseini ümbruse“, „Vanasadama põhjaosa“ ning „Vanasadama lõunaosa“. Lisaks on Tallinna Sadam kaasatud kahe krundiga teisel pool Reidi teed Tuukri tänavaga seotud detailplaneeringusse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele