Accor avas Eestis oma esimese Novoteli hotelli

Eelmisel nädalal avati Tallinna kesklinnas aadressil Poordi 5 esimene Novoteli hotell Eestis. Accori kontserni kuuluvas Novotel Tallinna hotellis on 132 tuba, sealhulgas sviidid ja korterid. Lisaks on külalistele mõeldud Club Lounge, koosoleku- ja sündmusteruumid ning restoran Greem.
Värske hotell.
  • Värske hotell.
  • Foto: Accor
Hotelli teatel on rahvusvahelise hotelliketi sisenemine Eesti turule märgilise tähendusega, mis näitab nii usku investeerida siinsesse piirkonda kui kohaliku turu potentsiaali.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.04.26, 10:40
Haruldane võimalus Mõigu tehnopargis: üürile antakse mitmeotstarbeline ärihoone
Tallinna külje all, kiiresti arenevas Mõigu tehnopargis on üürile anda terviklik ärihoone koos suure kõvakattega väliplatsiga, mis võimaldab koondada ettevõtte kõik põhifunktsioonid ühte asukohta. Kontorit, ladu ja tööruume koondav kahekordne hoone sobib ettevõttele, kes hindab efektiivsust, ruumikust ja paindlikkust.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele