Sõõrumaa palkas US Real Estate´i turundus- ja loovjuhi
Urmas Sõõrumaa ettevõttega US Real Estate (USRE) liitus turundus- ja loovjuht Kertu Irves, kelle vastutusalaks on ettevõtte ja selle arenduste turunduse ja brändiloo terviklik arendamine.
Scandium Kinnisvara ostis Urmas Sõõrumaalt Sõjakooli 1 kasarmuhoone Tallinnas Tondi linnakus ja alustab hoone renoveerimistöid käesoleva aasta sügisel.
Suurettevõtja Urmas Sõõrumaa jääb järgmist aastat oodates ettevaatlikuks ning ei julge veel kergendatult hõisata, et Eesti majandus on tublilt käima saadud.
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?