Dubaist naasnud Valeria Kiisk näeb sealsel kinnisvaral jätkuvalt potentsiaali: kohapeal oli kõik turvaline
USA ja Iraani sõjalise konflikti alguses Dubais viibinud Redgate Capitali partner Valeria Kiisk näeb sealsel kinnisvaraturul jätkuvalt potentsiaali ja suurt tulevikku.
"Seal kohapeal oli turvaline ja lähtuvalt sellest turvatundest ma ütleks, et sealsesse kinnisvarasse investeerimine on jätkuvalt hea idee. Kohalikud arendajad ja investorid mõistavad, et praegune hetk tuleb lihtsalt üle elada," rääkis Kiisk.
Veel mõni aasta tagasi tähendas uue kontori otsimine eelkõige head asukohta ja mõistlikku hinda. Täna on ettevõtete ootused muutunud. Üha olulisemaks on saanud küsimus, kas tegemist on keskkonnaga, kuhu inimesed tahavad päriselt kohale tulla, kus on hea töötada ning mis aitab ka ettevõttel kasvada.