• 20.10.21, 14:04

Allan Kool: ärikinnisvara hinnatõus tuleb järsk, 20–30 protsenti

Ärikinnisvara hinnatõus võtab elupindadele järele, seda nii uusarenduste kui üürihindade puhul, kirjutab Restate’i nõukogu liige Allan Kool.
Allan Kool.
  • Allan Kool.
  • Foto: Erakogu / Restate
Varem või hiljem pidi saabuma hetk, mil peame ühiskonnana tasuma koroonaviiruse maksu, seda nii viiruse otseste kulude kui ka ettevõtete kahjude tähenduses. Tootmisprotsesside ja tarneahelate seiskumisest või muutmisest tekkinud lisakulud, mis on tinginud lühikese ajaga olulise hindade kasvu erinevates sektorites, lähevad paratamatult lõpuks lõpptarbija tasku kallale.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.03.26, 15:54
Viimsisse kerkiv elamurajoon paneb investoreid krunte jahtima
Projekti kogumahuks hinnatakse 20 miljonit eurot.
Ajal, mil nõudlus kvaliteetse eramajade elamispinna järele Tallinna lähiümbruses püsib stabiilsena, on tugevates eeslinnades arendatavad projektid muutunud lisaks lõpptarbijale suunatud tooteks ka investeerimisvahendiks. Sellest loogikast lähtuvalt arendab Kama Grupp Viimsi vallas projekti Suure-Allikmäe — 33 Skandinaavia stiilis krundiga elamurajooni, mis on jõudnud praktilise teostuse etappi ning loob aluse vara edasiseks väärtuse kasvuks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele