Arhitektide liidu juht: tööõnnetus ja tõrvatilk muidu lootustandvas võimuleppes

Ruumiameti koalitsioonilepingusse kirjutamise eest tuleb uut valitsust kiita, killustumisest tuleb lahti saada, kirjutab Eesti Arhitektide Liidu president Andro Mänd.
Andro Mänd.
  • Andro Mänd.
  • Foto: Reio Avaste
Elukeskkonna arengu vaatevinklist on oluline, et koalitsioonilepingus on kirjas omavalitsuste tulubaasi suurendamine. Praegu ei suuda enamik Eesti omavalitsusi paljude teiste teenuste kõrval tagada kvaliteetset linna või valla planeerimist, mistõttu toimub linnade ja kohati ka riigi planeerimine lapiteki meetodil, kus arendus käib krundi kaupa ning avaliku sektori rahastused on projektipõhised.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.04.26, 08:53
Sadamaäärsed atraktiivsed kinnistud Süsta tänaval jõudsid müüki ning ootavad arendajat
Riigi Kinnisvara Aktsiaselts (RKAS) otsib visiooniga arendajat sadamate vahelisele alale. Müüki saabunud kinnistud Süsta tänaval ühendavad endas strateegilise asukoha, suuremahulise arenduspotentsiaali ning mitmekülgsed kasutusvõimalused.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele