Aasia aktsiaturud on pärast nädala esimese poole langust stabiliseerunud, muret tekitab aga jätkuvalt Hiina majanduse aeglustumine ja globaalse majanduse taastumine, vahendab Reuters Äripäevale.

- Evergrande kinnisvaraarendus Hiinas.
- Foto: Reuters/Scanpix
MSCI Aasia-Okeaania indeks on täna sisuliselt päeva algusega samal tasemel, nädala lõikes on indeks odavnenud aga 2,7 protsenti. Hongkongi Hang Sengi indeks lisas 0,5 protsenti, eile kukkus indeks viimase 10 kuu madalaima tasemeni.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Mis on pildil oleval cafe racer mootorrattal pistmist minilaoga? Nii mõndagi. Mõlema juured ulatuvad 60ndate algusesse – ühel Inglismaale, teisel USA-sse. Seotus seisneb aga ka selles, et minilaod on muu hulgas sobilikud motohuvilistele rataste ja muude hobitarvikute hoiustamiseks. Milleks veel miniladusid kasutatakse ning miks see on kasvav turg?