Tallinna börsil noteeritud ehitusettevõte Nordecon teatas täna, et on läbi kontserni kuuluva tütarettevõtte Embach Ehitus OÜ sõlminud töövõtulepingu Viljandi Aken ja Uks ASiga.
Ehituslepinguga hakkab Embach Ehitus OÜ teostama Viljandi Aken ja Uks ASi Raua tn tootmishoone laienduse projekteerimist ning ehitustöid. Rajatavasse hoonesse on planeeritud ühekorruseline tootmisala ning kahekorruseline olme- ja bürooruumide hooneosa ning juurdeehituse suletud netopind on 8 172 m2.
Ehkki tehisintellekt on üha hoogsamalt sisenemas ka kinnisvarasektorisse, on täna veel selle kasutamise osas rohkem küsimusi kui vastuseid. Peamurdmist ei tekita niivõrd see, millist AI-lahendust kasutada, vaid kas ettevõtte andmed on üldse sellisel kujul olemas, et tehisintellekt neist midagi mõistlikku välja lugeda suudaks.