Kinnisvarafirmal EfTEN on kasvanud nii üüritulu, kinnisvarainvesteeringud, pangalaen kui aktsia puhasväärtus.
EfTEN Real Estate Fund AS teatas, et veebruaris teenis ettevõte 2,551 miljonit eurot konsolideeritud üüritulu, mis on 9000 eurot rohkem kui eelmisel kuul. Veebruari konsolideeritud EBITDA oli 2,158 miljonit eurot, mis on 9000 eurot vähem kui jaanuaris. Aasta esimese kahe kuu jooksul on üüritulu kasvanud 2% võrreldes eelmise aasta sama ajaga, ulatudes 5,092 miljoni euroni, samas kui EBITDA on suurenenud 0,5%, jõudes 4,326 miljoni euroni.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kinnisvaraturul on potentsiaalsete pankrottide äratundmisel punaseks lipuks see, kui ettevõte, fond või kinnisvarainvestor on end kurguauguni kinni laenanud, leidis EfTEN Capitali juht Viljar Arakas.
Kinnisvarasektoris ei kulutata täna kõige rohkem aega ehitusplatsil või koosolekutel, vaid info otsimisele. Sama hoone kohta võib eksisteerida korraga mitu erinevat “tõde”, millest üks asub Excelis, teine PDF-is, kolmas haldustarkvaras ja neljas kellegi peas. Kui kellelgi on nüüd ja kohe vaja teada, millal mingil hoonel katus vahetati, kui suur on tegelik üüritav pind või kas ventilatsioonisüsteemil on kehtiv hooldusleping, võib vastuse leidmine võtta tunde või isegi päevi.