• 03.04.20, 14:30
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kriis avab kinnisvaraturul võimaluste akna

Kinnisvaraturul on kõige kiiremini majanduskriisile reageerinud üüriturg, kus on juba toimunud hindade langus.
Kinnisvarabüroo Uus Maa analüütik Igor Habal
  • Kinnisvarabüroo Uus Maa analüütik Igor Habal
  • Foto: Raul_Mee
Kui aga jaanipäevaks ei saa majandus rattaid alla, siis võib kogu turul toimuda kukkumine, ütles Uus Maa kinnisvarabüroo analüütik Igor Habal Äripäeva raadios.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 01.09.25, 13:02
Kodu sünnib koostöös – arhitektid ja noor pere loovad kodu südamega
“Me vaatasime mitmete arhitektuuribüroode portfoolioid läbi, Kontsept Arhitektuuribüroo stiil oli kõige rohkem meie moodi,” ütleb majaperemees Tanel vastvalminud maja ees, endal üks laps süles ning teine jala küljes. Suure inimeste jutud tõmbavad ikka väikeseid inimesi magnetina ligi. Majaperenaine Maris lisab: “Kui me saatsime Kontseptile päringu, kutsusid nad meid kontorisse külla, et plaane lähemalt arutama.” See kõlas nagu lubadus meeldivaks koostööks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele