• 28.06.21, 11:45

Magistritöö veenis investorit kinnisvarasse raha panustama

Keskmine kinnisvarainvestor näeb turul tegutsemise juures suurima takistusena suurt alginvesteeringut, isegi kui fondi kaudu on lihtsasti võimalik investeerida, selgub Haldi Küla ja Britte Maidra värskelt kaitstud magistritööst, mis uuris, millised on jaeinvestori võimalused ja ootused kinnisvarasse investeerimisel.
Britte Maidra (keskel) rääkis esmaspäevases hommikuprogrammis, mida põnevat ta avastas keskmise kinnisvarainvestori kohta magistritöö käigus.
  • Britte Maidra (keskel) rääkis esmaspäevases hommikuprogrammis, mida põnevat ta avastas keskmise kinnisvarainvestori kohta magistritöö käigus.
  • Foto: Raul Mee
Kinnisvarainvestorid on tootluse ootustel ootamatult realistlikud ning paljud rahulduvad näiteks kõigest 1–5% tootlusootusega, rääkis töö autor Britte Maidra esmaspäevases hommikuprogrammis. Intervjuus rääkisime pikemalt, millised põnevad avastused tööst välja tulid.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.06.25, 11:17
Professionaalne kinnisvarahooldus ja avariiteenus lasevad keskenduda sellele, mis on päriselt oluline
Üks suurimaid väljakutseid, millega korteriühistud ja ettevõtted tihti kokku puutuvad, on hoonete tehnosüsteemide järjepidev hooldamine. Hoonetes on sageli väga palju erinevaid ning vajalikke süsteeme – küttesüsteemid, ventilatsioon, vesi ja kanalisatsioon –, mille kõikide regulaarne kontrollimine, hooldamine ja parendamine on tõrgete vältimiseks äärmiselt oluline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele