Viljar Arakas: plaanime EfTENis kolme ostu, kõige hullem kui raha jääb seisma

EfTENi kolmanda kinnisvarafondi plaanide kohta ütles Eften Capitali juht Viljar Arakas, et ettevõttel on praegu mitu miljonit eurot vaba raha, mida ei taheta jätta investeerimata.
Viljar Arakas.
  • Viljar Arakas.
  • Foto: Raul Mee
Arakas rääkis Äripäeva raadio neljapäevases hommikuprogrammis lisaks, et hindab värskeid tulemusi suurepärasteks.

Seotud lood

Uudised
  • 28.10.21, 10:45
EfTENi tulemused on kindlal kasvukursil
EfTEN kasvatas kolmandas kvartalis müügitulu enam kui viiendiku ja seda suuresti tänu uutele kinnisvarasoetustele, teatas ettevõte börsiteates.
  • ST
Sisuturundus
  • 23.04.26, 13:48
Haldusvõlg on nähtamatu probleem, mis sööb kortermaja väärtust
Kortermajade probleemid ei alga tavaliselt suurtest kriisidest, vaid väikestest asjadest, mis unarusse jäävad. Piisab ühest tegemata jäetud otsusest, ühest edasi lükatud hooldusest või vastamata kirjast, kui kuude ja aastate jooksul koguneb kõigest nähtamatu koorem, mille mõju tuntakse siis, kui võib olla liiga hilja.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Kinnisvarauudised esilehele